1,2 miliona dolarów domów w Vermont, Nowym Jorku i Ohio (2023)

Reklama

Pomiń reklamę

Wspierany przez

Pomiń reklamę

Co dostałeś

Dom Saltbox z dołączoną stodołą 1830 w Hartland, kondominium z dwiema sypialniami w budynku z 1914 roku na Brooklynie i domem przebudzenia Tudor w Akron.

 • 150

PrzezAngela serlator

 1. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 2. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 3. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 4. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 5. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 6. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 7. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 8. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 9. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 10. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 11. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 12. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty
 13. Brittany Schones, Williamson Group Sotheby's International Realty

Hartland, Vt.|.1,2 miliona dolarów

Dom Saltbox z 2006 roku przymocowany do stodoły około 1830 r

Ta nieruchomość znajduje się w pobliżu Quechee State Park, gdzie szlaki turystyczne oferują szerokie widoki na wiejski krajobraz.Jest to 10 minut jazdy od biblioteki publicznej, rynku rolników i restauracji w centrum miasta.W Woodstock, Vt.

Dartmouth College znajduje się niecałe pół godziny, w Hanover, N.H. Montpelier, stolica stanu Vermont, jest około godziny jazdy samochodem.Jazda do Bostonu, Albany, N.Y. lub Hartford, Conn., Zajmuje około dwóch i pół godziny.Nowy Jork znajduje się około czterech i pół godziny.Montreal to trzygodzinna jazda.

Rozmiar:4680 stóp kwadratowych

Cena za stopę kwadratową:256 USD

Wewnątrz:Długi podjazd biegnie z ulicy do centrum nieruchomości i wolnostojącego garażu.Ceglana ścieżka prowadzi do drzwi wejściowych, które otwiera się w foyer.

Beyond znajduje się szeroko otwarty świetny pokój z 25-metrowymi sufitami, szorstkimi belkami, dużymi oknami z widokiem na teren i przytulnym, częściowo zamkniętym obszarem z wbudowanymi półkami na książki.

Korytarz prowadzi z tej przestrzeni do kuchni, która ma szerokie podłogi, urządzenia ze stali nierdzewnej i sąsiedni obszar z dużym ceglanym kominkiem, miejsce na stół śniadania i dostęp do pokoju w proszku.Po drugiej stronie kuchni znajduje się formalna jadalnia z kolejnym kominkiem i lamieniowanymi na niebiesko paneli.

Jedna sypialnia jest na tym poziomie, z krótkiego korytarza rozciągającego się od jadalni.Jest wystarczająco duży, aby pomieścić łóżko typu king-size i ma garderobę, kominek i łazienkę z łazienką.

Pozostałe trzy sypialnie są na drugim poziomie.Do jednego dochodzi do schodów w wielkim pokoju i zawiera łazienkę z łazienką;Ma dostęp do długiego korytarza wyłożonego wbudowanymi półkami na książki, które wychodzą na wspaniały pokój i prowadzi do domowego biura.Pozostałe dwie sypialnie wyciągają się ze schodów poza jadalnią;Dzielą pełną łazienkę.

Przestrzeń zewnętrzna:Nieruchomość zawiera ogrodzony dziedziniec, obecnie używany jako plac zabaw dla dzieci.Podgrzewany garaż na trzy samochody ma dodatkową przestrzeń do przechowywania lub warsztatu.

Dane:12 996 USD (szacowany)

Kontakt:Rick Higgerson, Williamson Group Sotheby's International Realty, 802-291-0436;sothebysrealty.com

 1. Russ Ross Photography
 2. Russ Ross Photography
 3. Russ Ross Photography
 4. Russ Ross Photography
 5. Russ Ross Photography
 6. Russ Ross Photography
 7. Russ Ross Photography
 8. Russ Ross Photography

New York, N.Y. | 1 195 000 $

Dwupokojowy kondominium z jedną łazienką w budynku z 1915 roku w Clinton Hill na Brooklynie

Zanim został przekształcony w kondominium, budynek ten był Cathedral College of the Immaculate Conception, seminarium z ścianami z cegły, kamiennymi łukami i gotyckim odrodzeniem kwitnie.Tuż przy Atlantic Avenue, arterii biegnącej z East River do Queens, budynek znajduje się w odległości do spacerów lub rowerowej restauracji i sklepów Washington Avenue i Fulton Street.

Ta część miasta jest dobrze obsługiwana przez transport publiczny: pociąg C zatrzymuje się o dwie przecznice dalej, na stacji Clinton-Washington Avenues, a centrum tranzytowe Atlantic Avenue-Barclays Center jest około pół mili.

Rozmiar:1094 stóp kwadratowych

Cena za stopę kwadratową:1 092 USD

Wewnątrz:Brama przy ulicy otwiera się na dziedziniec budynku;Drewniane ogrodzenie z inną bramą prowadzi do prywatnego patio tego urządzenia.

Szklane przednie drzwi, otoczone dużym, okiennym łukiem, otwiera się bezpośrednio do salonu.Ta przestrzeń, która jest zdominowana przez kamienny łuk, ma wysokie sufity i ma wystarczające naturalne światło.Przez kolejny łuk po drugiej stronie pokoju znajduje się kuchnia z białą szafką, biały backsplash płytki metra, bloki blokowe, urządzenia ze stali nierdzewnej i wystarczająco dużo miejsca na mały stół.

Z tyłu tego poziomu, poza kuchnią, znajduje się sypialnia z wysokimi sufitami, witrażem, wbudowanymi półkami i szafą, która trzyma pralkę i suszarkę.Obok jest łazienka z połączoną wanną i prysznicem.

Schody z kuchni prowadzą do pobudzonej sypialni podstawowej, która ma wbudowane półki na książki i wystarczającą ilość miejsca na łóżko typu king-size.

Najniższy poziom, do którego dotarł więcej schodów, obejmuje biuro domowe i przestrzeń, która może być wykorzystywana jako pokój zabaw lub jaskinia.

Przestrzeń zewnętrzna:Brick Patio z przodu wydaje się prywatne, dzięki otaczającym go ogrodzeniu drewna.Sprzedawcy używają tej przestrzeni do grillowania i jadalni, a do ogrodzenia przymocowali skrzynki kwiatowe i sadzarki.Centralny dziedziniec jest dzielony przez mieszkańców wszystkich 53 jednostek.Budynek ma portier w niepełnym wymiarze godzin.

Dane:10 344 USD (szacowana) i opłata za stowarzyszenie właściciela domów w wysokości 823 USD

Kontakt:Tim Stanard, The Corcoran Group, 917-208-8617;corcoran.com

 1. Chris Seaman
 2. Chris Seaman
 3. Chris Seaman
 4. Chris Seaman
 5. Chris Seaman
 6. Chris Seaman
 7. Chris Seaman
 8. Chris Seaman
 9. Chris Seaman
 10. Chris Seaman
 11. Chris Seaman

Akron, Ohio |1,15 miliona dolarów

Dom Revival z 1927

Dom ten znajduje się w dzielnicy Fairlawn Heights, gdzie ulice są wyłożone dojrzałymi drzewami dębowymi i wiązami, a wiele domów po lat dwudziestych i 30. XX wieku.To jest mniej niż milę od Fairlawn Country Club i centrum handlowego z sklepem spożywczym, pocztą i celem.

Nieruchomość znajduje się mniej niż 10 mil od zoo Akron, Akron Art Museum i University of Akron w centrum miasta.Jest 40 minut od Cleveland i około dwóch godzin od Columbus, Ohio.

Rozmiar:5490 stóp kwadratowych

Cena za stopę kwadratową:209 USD

Wewnątrz:Dom jest odłożony z ulicy, za długim podjazdem i podwórkiem posadzonym dojrzałymi drzewami.

Wewnątrz przedniego wejścia znajduje się foyer z drewnianymi podłogami i schodami do drugiego i trzeciego piętra.Po lewej stronie znajduje się salon z kominkiem otoczonym ozdobnym kominkiem, oknami skrzydełkowymi z widokiem na teren i dostępem do słonecznego z płytkami podłogami i większą liczbą okien.

Po drugiej stronie foyer znajduje się formalna jadalnia z formowaniem zdjęć i kryształowy żyrandol.Ten pokój łączy się z kuchnią z białymi szafkami, blatami granitowymi, urządzeniami ze stali nierdzewnej, środkową wyspą, słonecznym kącikiem śniadaniowym i dostępem do pokoju proszkowego z podłogami z pensów.

Cztery sypialnie znajdują się na drugim piętrze.Główny apartament, na szczycie schodów, zawiera obszar, który może trzymać biurko lub fotelik oraz łazienkę z wanną z pazurami i oddzielnym prysznicem.Obok jest przestronny pokój gościnny z pełną łazienką po drugiej stronie korytarza.Przylegające skrzydło gościnne obejmuje jeszcze dwie sypialnie i dwie pełne łazienki.

Pozostałe dwie łazienki znajdują się na trzecim piętrze;Dzielą łazienkę z widokiem na podwórko.

Jaskinia z skalnym kominkiem i własnym wejściem zewnętrznym znajduje się na poziomie piwnicy, a także miejsce na wyposażenie treningowe i przestrzeń do przechowywania.

Przestrzeń zewnętrzna:Kamienne patio za domem wychodzi na ekspansywne podwórko krajobrazowe z trawą i dojrzałymi drzewami.Załączony garaż ma dwa miejsca parkingowe.

Dane:12 600 USD (szacowany)

Kontakt:Josh Young i Terry Young, młody zespół, Keller Williams Greater Metropolitan, 216-374-8551;www.youngluxury.com

W przypadku cotygodniowych aktualizacji e -mail na temat nieruchomości mieszkaniowych,Podpisz tutaj.

150

 • 150

Reklama

Pomiń reklamę

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Terrell Hackett

Last Updated: 08/06/2023

Views: 6409

Rating: 4.1 / 5 (72 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Terrell Hackett

Birthday: 1992-03-17

Address: Suite 453 459 Gibson Squares, East Adriane, AK 71925-5692

Phone: +21811810803470

Job: Chief Representative

Hobby: Board games, Rock climbing, Ghost hunting, Origami, Kabaddi, Mushroom hunting, Gaming

Introduction: My name is Terrell Hackett, I am a gleaming, brainy, courageous, helpful, healthy, cooperative, graceful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.